Yalnızlara müjde: Back 4 Blood’un tek kişilik moduna o özellik geliyor!

Piyasaya sürüldüğü günen beri büyük bir ilgiyle karşılanan ve Left 4 Dead’in manevî devamı olarak isimlendirilen Back 4 Blood, kıymetli bir yenilikle oyuncuların karşısına çıkacak. Turtle Rock ve Warner Bros işbirliği ile piyasaya sürülen imal, arkadaşı olmayan ve oyunu tek kişilik moduyla deneyimleyenler için beklenen özelliği yakında sunuyor.

Back 4 Blood, yalnız oyunculara muştuyu verdi

Geçtiğimiz Ekim ayında piyasaya sürülen ve birinci günden Xbox Game Pass abonelerine sunulan Back 4 Blood, hayli kısa bir müddette 6 milyon oyuncuyu aştı. Steam‘deki eş vakitli oyuncu sayısı 70.000’i bulan ve co-op yapısıyla dikkat çeken oyun, aslında tek kişilik bir tecrübe de sunuyor.

Oyun, tüm kartların kullanıma açık olduğu bir Tekli Öykü moduna sahip olsa da, bu mod yalnızca desteleri test edip vazifelere alışmanızı sağlıyordu. Üçlü yapay zeka ile oyuna daldığınız bu mod, hiçbir biçimde gelişmenize sebep olmuyordu. Gerçekten tek kişilik modu oynayarak kart düşüremiyor yahut düzey atlayamıyordunuz.

Back 4 Blood oyuncuları tarafından büyük bir reaksiyonla karşılanan bu karardan geri dönülmüşe benziyor. Bugün prestijiyle yeni periyotta gelecek olan güncellemelerle ilgili bir yol haritası yayınlayan Turtle Rock, gelecek aydan itibaren oyuncuların yapay zekayla oynarken de gelişim kaydedebileceklerini açıkladı. Bunun beraberinde oyuna yeni içerikler de eklenecek.

Oyuna gelecek ay gelecek olan güncelleme ile şunlar eklenecek:

  • Yeni tedarik çizgileri, yeni bir Ridden idman bölgesi ve tatil dönemi etkinlikleri…
  • Oyuncuların ilerleme kaydebileceği tek kişilik çevrim dışı modun tanıtımı.
  • Yeni bir kart tipi.
  • Yesyeni kartlar.

Son olarak Turtle Rock, 2022 yılı içerisinde gelecek olan yeniliklerden de kelam etti. Buna nazaran gelecek yıl içerisinde daha fazla oyun kartı, farklı bir co-op modu, yakın dövüş silahları ve yepisyeni bir zorluk modu eklenecek. Pekala sizler oyun hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Paravan Blog