WhatsApp, kullanıcıların şikayetlerini dikkate aldı!

Tanınan anlık iletileşme uygulaması WhatsApp, yeni bir güncelleme yayımladı. Bahsi geçen bu güncellemenin kullanıcıların son vakitlerde sıklıkla şikayetçi olduğu bir yanılgının düzeltilmesine yönelik olduğu açıklandı. Bu ortada platform, geçtiğimiz günlerde çok konuşulan yeni bir özelliği duyurmuştu. Buna nazaran, son görülme, profil fotoğrafı ve profil bilgisinin görüntüleme seçeneklerine yenisi eklendi. Artık bu bilgiler de durum üzere kara listeye alınan kullanıcılar hariç şahıslara açık olabilecek.

WhatsApp, metin alanı kusurunu onardı

Meta şirketine bağlı platform, bugün Google Play Beta Programı aracılığıyla yeni bir güncelleme gönderdi. Böylelikle tanınan platform, sürümü 2.21.23.16’ya çıkardı. Pekala, bu güncellemedeki yenilikler neler? Birlikte göz atalım…

Sorun bu türlü görünüyordu. (Foto: WABetaInfo)

WhatsApp, Android 2.21.23.16 kusur düzeltme güncellemesini yayımladı. Detayları da geldi. Android 2.21.23.15 güncellemesinde WhatsApp beta sürümünde birtakım yanılgılar oluyordu. Birçok beta test kullanıcısı, GIF gönderirken metin alanının çok büyük olduğunu paylaştı. Üstteki imaj, bu kusurun nasıl göründüğünü gösteriyor.

Kimi kullanıcıların şikayetlerinin akabinde WhatsApp’ın bu sorunu düzeltmek için adım attığını görüyoruz. Nihayetinde WhatsApp, yeni betada bu sorun için çabucak bir düzeltme yayımladı. Bununla birlikte, kimi beta test kullanıcılarının yaşadığı öteki bir sorun şimdi tahlile kavuşmadı. Bu sorunun uygulama içi kamera sorunu olduğunu belirtelim.

WhatsApp’ta çeşitli sıkıntılar yaşıyorsanız ne yapacağınızı biliyor musunuz? Bir yanılgı raporu göndermek isteyebilirsiniz. Bunun için WhatsApp Ayarları > Yardım > Bize Ulaşın‘ı açıp sorunun açıklamasını yazmanız gerekecek. Ayrıyeten gerekli durumlarda bir ekran manzarası de paylaşabilirsiniz.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Paravan Blog