Rise of the Tomb Raider, Prime abonelerine fiyatsız olarak sunulacak!

Geçtiğimiz devirlerde birçok PC oyununu fiyatsız olarak sunan Amazon Prime, gelecek haftadan itibaren Rise of the Tomb Raider oyununu abonelerine armağan edecek. Square Enix tarafından yayınlanan ve 25. yılını kutlayan üretimci Crystal Dynamic tarafından geliştirilen imal, 1 Kasım’dan itibaren Amazon Prime aboneleri tarafından indirilebilecek.

Rise of the Tomb Raider, 2015 yılında piyasaya sürülmüştü

Tomb Raider serisinin yine ele alındığı ve 2013 yılında piyasaya sürülmüş olan birinci oyunun devamı niteliğindeki Rise of the Tomb Raider, hem oyunculardan hem de eleştirmenlerden olumlu notlar almıştı. PS4, Xbox One, Xbox 360 ve Windows için piyasaya sürülen üretim, 2018 yılında oyuncularla buluşan Shadow of the Tomb Raider‘ın öncesinde gerçekleşen olayları anlatıyor.

Amazon tarafından yapılan açıklamada, Rise of the Tomb Raider’ın 1 Kasım ayında oyunculara fiyatsız olarak sunulacağı belirtildi. Oyuna sahip olmak isteyen kullanıcılar, en geç 14 Kasım tarihine kadar Prime Gaming sayfalarına giderek oyunu hesaplarına eklemek zorundalar. Bu tarihten sonra oyunu Prime hesabına eklemek mümkün olmayacak.

Kuruluşunun 25. yılını Rise of the Tomb Raider’ı Prime abonelerine ikram ederek kutlayan Crystal Dynamic, tıpkı vakitte öbür platformlar için de çeşitli kampanyalar yaptı. GOG, Square Enix Store, Xbox Games Store ve PSN Store’da yüzde 89’a varan indirimler geldi. Bununla birlikte Crystal Dynamic tarafından geliştirilen bütün oyunlar Steam’de de indirimde.

Pekala sizler Amazon Prime tarafından yapılan kampanya ile ilgili neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmında paylaşmayı ihmal etmeyin.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Paravan Blog