PUBG: New State, temas kusuru veriyor!

Taşınabilir oyun severlerin merakla beklediği PUBG: New State nihayet çıktı. Krafton şirketi tarafından yayımlanan oyun, artık fiyatsız olarak Play Store ve App Store’da. PUBG Mobile oyununun gelişmişi olarak karşımıza çıkan PUBG: New State, bulut sunucularıyla ilgili birtakım problemleri gidermek ismi lansmanı 2 saat ertelenmişti. Görünen o ki problemler tam olarak giderilememiş.

Çok sayıda kullanıcı temas sorunu yaşıyor

PUBG: New State, yayınlandığı andan itibaren ağır ilgiyle karşılaştı. Şimdi çıkmadan 50 milyondan fazla ön kayıt sayısına ulaşan oyun, ilginin boyutunu gözler önüne seriyor. Lakin çok sayıda kullanıcı PUBG: New State’i şimdi deneyimleyemedi. Temas sorunu yaşayan oyun, kullanıcılarına çevrimdışı yanılgısı veriyor. Şirket bu sorunun ağır ilgiden kaynaklandığını düşünüyor. PUBG: New State bu durumla ilgili Twitter’dan bir bildiri yayınladı.

Kısa müddette çok sayıda kullanıcı girişi nedeniyle, kimi kullanıcılar süreksiz olarak oturum açma meseleleri yaşıyor olabilir. Bu sorunu süratli bir biçimde çözmeye çalışıyoruz. Sabrınız için teşekkürler.

Çevrimiçi oyunların ekseriyetle birinci çıkış gününde yaşadığı sorunu bu sefer PUBG: New State’de yaşamış oldu. Sorunun kısa müddette giderileceği belirtiliyor. Oyun ile ilgili kullanıcılardan gelen yorumlar ise karışık. Birçok kişi oyunun oynanışını sade bulup beğense de kimileri için grafikler beklentileri karşılamıyor.

PUBG: New State, 2051 yılında Trio kentiyle oyuncuları karşılayan oyun 3GB’lık depolama alanı istiyor. Oyun oynayış formuyla PUBG: Mobile ile benzerlik gösteriyor. Apple aygıtları için İOS 13 ya da üst sürümleri, Android aygıtlar için ise en az 2GB RAM’e gereksinim duyuluyor. PUBG: New State, bilgisayar üzerinden oynayanlar için ise makus bir haber veriyor. Adil bir oyun ortamı kurmak isteyen oyun emülatör girişine şimdilik müsaade vermiyor.

Pekala siz PUBG: New State oyununu oynadınız mı? Beklentilerinizi karşılıyor mu? Oyunla ilgili görüşlerinizi lütfen bizimle yorumlar kısmından paylaşınız.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Paravan Blog