PUBG: New State kupon kodları nasıl kullanılır?

Geçtiğimiz günlerde Krafton, yeni oyunu PUBG: New State ile hayranları karşısına çıktı. Bildiğiniz üzere PUBG serisi oyuncular tarafından çok sevilen seriler ortasında. Bilhassa PUBG Mobile ile taşınabilir tarafta kullanıcıların ilgisini çekmeyi başarmıştı. New State’in de şimdi birinci günlerden yüksek beğeniyle karşılanması, şirketi şaşırtmadı.

PUBG: New State neler sunuyor?

Oyun, mobilde alışık olduğumuz PUBG Mobile’dan biraz daha farklı. Bu oyunda Krafton, bizlere bilgisayar kalitesinde grafikler sunmayı amaçlıyor. Bu doğrultuda oyun içerisinde birçok teknoloji kullanılmış. Hatta yapılan açıklamada silah sesi sisteminin de yenilendiğinin altı çiziliyor.

Krafton, yaptığı açıklamada PUBG: New State’in battle royale oyun tipini ileriye götürmeyi hedeflediğini söyledi. Oyunda silah özelleştirme sistemi, drone mağazası ve oyuncu yetiştirme sistemi bulunuyor. Bu sayede oyunculara daha düzgün bir tecrübe sunmak isteyen Krafton, oyunda emülatörlerin, klavye ve farelerin de yasaklanacağını da belirtti. Bu sayede bizlere daha adil bir oyun ortamı sunmayı amaçlıyor.

PUBG: New State, 3 tane oyun moduna sahip. Bunlardan biri öteki PUBG serilerinde de alışık olduğumuz üzere Battle Royale modu, ikincisi 4v4 Vefat Maçı modu, sonuncusu ise oyuncuların kendilerini geliştirebilecekleri eğitim alanı. Ayrıyeten oyun, oyuncularına Survivor Pass’ler sunacak. Bu Pass’ler sayesinde oyun oynarken oyun içi mükafatların kilidini açabileceksiniz.

Ayrıyeten oyun içerisinde dereceli dönemler da bulunacak. Bu dönemlerde oyuncular öteki oyuncularla rekabet ederek kendi kademelerini arttırabilecekler. Bulundukları kademelere nazaran üst seviye oyun içi mükafatlar kazanabilecekler. Oyundaki dereceli dönemler iki ay sürecek.

PUBG: New State fiyatsız kupon kodları kullanımı

Oyun yayınlandıktan sonra Krafton, kupon kodu sayfasını aktive etti. Oyuncular bu sayfadan kupon kodlarını yazarak fiyatsız bir biçimde oyun içi mükafatlarını kazanabilirler. İşte uygulayacağınız adımlar:

Adım 1: Buraya tıklayarak web sitesine gidin.

Adım 2: Kupon kodunu yazın.

Adım 3: Hesap kimliğinizi girin.

Adım 4: “Kod Kullan” butonuna tıklayın.

Bu adımları uyguladıktan belirli bir müddet ödülleriniz hesabınıza teslim edilecektir.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Paravan Blog