PUBG Mobile’dan Liverpool ile iş birliği!

PUBG Mobile, oyuncuların kilidini açması için yeni kıyafetler ve öğeler ekliyor. Bu noktada imal dünyaca ünlü futbol kulübü Liverpool ile iş birliği yaptığını duyurdu. Oyun şu ana kadar birinci sefer bir futbol kulübüyle muahede yaptı. Bu iş birliğinin mühleti de 12 Kasım ile 20 Aralık ortasında geçiyor.

Oyuncular, PUBG Mobile içerisinde birtakım klasik mod oyununa katılıyor. Bunları tamamlayarak fiyatsız ve oyun içi Liverpool FC ekipmanı kazanma fırsatı yakalıyor.

PUBG Mobile, Liverpool ekipmanlarını oyuna ekledi

Liverpool şu anda Premier Lig‘in en dişli kulüpleri ortasında yer alıyor. Muvaffakiyetleri ortasında 2019 FIFA Dünya Kulüpler Kupası ve 2018-19 UEFA Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu var. Liverpool’un somutlaştırdığı kıymetler, PUBG Mobile‘ın içerisindeki birden fazla oyuncuya ilham kaynağı oluyor. Bu iş birliği sayesinde de oyuncular artık resmi Liverpool FC ekipmanlarını giyme imkanına sahip oluyor.

Liverpool FC Dijitalden Sorumlu Kıdemli Lider Yardımcısı Drew Crisp birtakım açıklamalarda bulunarak şunları söyledi: “Giderek artan bir halde dijitalleşen dünyada yeniliklere imza atmaktan ve taraftarlarımızın tercih ettikleri çok çeşitli dijital platformlarda onlarla etkileşime geçmekten gurur duyuyoruz. Hayranlarımız ortasında büyüyen ve gelişen çevrimiçi oyun dünyası ile PUBG Mobile, onlarla farklı fakat çok alakalı bir bağlamda ilişki kurmak için eksiksiz bir platform.”

Bunun üzerine Tencent Games PUBG Mobile Yayıncılık Lideri Vincent Wang‘da üstteki açıklamaların üzerine şöyle devam etti: “PUBG Mobile’da takım çalışması kazanmayı isteyenler için temek bir prensiptir. Yürekli dostluklarıyla tanınan Liverpool FC ile iş birliği yaparak eksiksiz bir ortak bulduk. Mevcut bağlarımızı güçlendirmeye ve ikonik sanayi başkanlarıyla değerli paydaşlıklar geliştirmeye devam ediyoruz. Futbol dünyasını PUBG Mobile’a daha fazla entegre etmeyi dört gözle bekliyoruz.” dedi.

Sizler PUBG Mobile‘ın Liverpool FC ile iş birliği içerisine girmesini nasıl buluyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından belirtmeyi unutmayın!

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Paravan Blog