PlayStation Plus, Aralık ayı oyunları açıklandı!

Sony, Aralık ayı için PlayStation Plus oyunlarını açıkladı. Evvelce de iki kez sızdırılmıştı. Bu ayki PlayStation 4 serisi, Mortal Shell ve Lego DC Super-Villains üzere eleştirmenler tarafından beğenilen üretimleri içeriyor.

PlayStation 5 oyuncuları, Gearbox ve Counterplay‘in savlı aksiyon RPG oyunu olan Godfall: Challenger Edition isimli imali edinme talihine sahip oldu. 3 oyunun tamamı 7 Aralık Salı gününden itibaren indirmeye açılacak. Oyuncuların bu üretimleri indirebilmesi için 3 Ocak‘a kadar mühletleri var. Her ay olduğu üzere PlayStation Plus oyunlarını indirmek ve abonelik faal olduğu sürece kütüphanede saklamak fiyatsız durumda.

PlayStation Plus, Aralık ayı oyunlarında Mortal Shell dikkat çekti

PlayStation Plus, bünyesine gelecek VR üretimleri ortasında The Persistence, The Walking Dead: Saints and Sinners ve Before You Fall yer aldı. Bu ay bilhassa PS VR kullanıcıları için değerli bir teklif oldu. Yeniden de Cold Symmetry‘in 2020 sürprizi olan Mortal Shell, listenin en bariz oyunu.

Mortal Shell

Mortal Shell, oyuncuların Dark Souls ve Bloodborne üzere oyunlara aşina olabilecekleri bir oyun döngüsü ve gayretini içeriyor. İmal, kıssa anlatımında Dark Souls’ta yer alan olağan meçhullükten daha net ve takip etmesi kolay bir anlatı yeteneğine sahip. Bu noktada ek bir vurgudan yararlanıyor.

LEGO DC Super-Villains, ikonik çizgi roman berbat adamlarının hayranları için öne çıkan eğlenceli bir oyun oldu. Godfall ise piyasaya çıktığında âlâ tenkitler alamamıştı. Buna karşın tatmin edici teğe slasher oyununun yanı sıra farklı dünya inşasının gerisinde özel bir hayran kitlesi toplamayı başardı. Özet olarak PlayStation Plus, Aralık oyunları şu formda:

  • Mortal Shell – (PlayStation 4)
  • Lego DC Super-Villains – (PlayStation 4)
  • Godfall: Challenger Edition – (PlayStation 5)
  • The Persistence – (VR)
  • The Walking Dead: Saints and Sinners – (VR)
  • Before You Fall – (VR)

Sizler PlayStation Plus, Aralık ayı oyunlarını nasıl buldunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Paravan Blog