Netflix yeni oyunlarını yayınladı!

Netflix için oyun kesimine giriş başlangıçta bir hobi olarak başladı. Şu anda baktığımızda ise bunu epeyce ciddiye aldığını görüyoruz. Program geçen ay dünya çapında başlamıştı. O vakitten beri birkaç yeni oyunu yayınladı. Bugün gelen güncellemeyle, Google Play Store bünyesine sırf Netflix abonelerinin erişebileceği üç oyun daha geldi.

Netflix şu ana kadar platforma gündelik oyunlar ekledi. Bugün gelen üretimler da bundan farksız görünüyor. Dominoes Cafe, Knittens ve Wonderputt Forever bugünkü gelen oyunları içeriyor. Bu oyunlara baktığımızda yeni üye kazandıracak cinsten durmasa da, aboneliğiniz varsa erişim sağlayabiliyorsunuz.

Netflix, oyunlarında reklam kullanmıyor

Netflix tarafından sunulan üç oyun reklamsız ve uygulama içi satın alım barındırmıyor. Bu sayede taşınabilir oyunların hudut bozucu durumlarını ortadan kaldırıyor. Zira kimse oyun oynarken tecrübesinin daima reklamlarla kesilmesinden hoşlanmaz. Bu yüzden oyuncuların keyfini bölmeyecek bir tecrübe sunuyor.

Knittens
Dominoes Cafe
Dominoes Cafe

Tanınan görüntü akış hizmetinin yayınladığı oyunlar genel olarak bulmaca çeşidine hitap ediyor. Şayet siz de bu cinse bir ilgi duyuyorsanız deneyimlemek isteyebilirsiniz. Örneğin Knittens isimli oyun, Candy Crush Saga isimli imale benzerliğiyle dikkat çekiyor. Burada kısımlarda yer alan üç ya da daha üzeri birebir öğeyi birleştirerek puan kazanıyor. Bu puanlarla da yeni kısımların kilidini açıyoruz.

Gameloft’un feshettiği oyunu geri döndürdü

Netflix, oyun programını sadece bir ay evvel müşterilere açtı. Bu süreçte platforma birkaç yeni giriş ekledi. Hatta bu noktada özel oyunlara olan ilgisini kanıtladı. Zira Gameloft isimli büyük bir taşınabilir oyun firmasının oyununu adeta mevtten döndürdü.

Asphalt Xtreme

Sizler Netflix platformunun şu ana kadar yayınladığı oyunlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Paravan Blog