Merakla beklenen PUBG: New State çıktı

Taşınabilir oyunseverlerin merakla beklediği PUBG: New State çıktı. 50 Milyondan fazla ön kayıt sayısına ulaşan oyunu bugün itibariyle indirmek artık mümkün.

PUBG: New State’i oynamak artık mümkün

New State, oyuncuları 2051 yılında fütüristik Troi kentine bırakarak oyunu başlatıyor. Krafton ve PUBG Studios’a nazaran; “Bugüne kadarki en gerçekçi ve teknolojik olarak gelişmiş taşınabilir oyunlardan biri” olacak.

New State, global aydınlatma, otomatik örnekleme ve otomatik pozlama üzere özelliklerden yararlanarak taşınabilir oyun tecrübesini PUBG’nin PC sürümüyle birebir düzeye getirmek için son teknoloji imkanlarından yararlanıyor. Silah sesi sistemi de bu yeni grafik geliştirmeler sayesinde büsbütün yine tasarlandı.

New State’in etkileyici grafikleri de en yeni taşınabilir donanım kullanıcıları ile sonlu kalmayacak. Krafton, oyunun oyuncuların çoğunluğu tarafından beğenilecek formda optimize edildiğini, münasebetiyle sistem ihtiyaçlarının; En az bir iPhone 6s’de bulunan iOS 13 yahut üstü ve en az 2GB RAM’e sahip; rastgele bir Android 6 ve üzeri aygıtı desteklediğini açıkladı.

Lansman sırasında oyunun yeni arenası Troi ve güncellenen Erangel da;dahil olmak üzere dört yeni harita ile gelecek. Başka tüm PUBG oyunlarında olduğu üzere; New State her döneme mahsus bir konsept ile sistemli olarak güncellenecek.

PUBG: New State nasıl indirilir?

PUBG: New State’i Google Play Store’dan indirmek için buraya tıklayınız.

PUBG: New State’i App Store’dan indirmek için buraya tıklayınız.

Haber güncelleniyor…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Paravan Blog