Marvel’s Avengers oyununa Spider-Man de dahil oluyor!

Spider-Man, şimdi bir sinema haline getirilmemişken bile görüntü oyunları çıkan bir markaydı. Beşerler bu muhteşem kahramanı sinemalarıyla tanısa da son yıllarda Spider-Man’i oyun dünyası ile bağdaştırabiliyoruz. 2018 yılında Insomniac’ın PlayStation için geliştirdiği Marvel’s Spider-Man oyunu, bu çizgi roman karakterini oyun dünyasında oldukça değerli bir oyuncu haline de getirmişti.

Artık oyunlarını merakla beklediğimiz Spider-Man, Marvel’s Avengers oyununa bir aktiflik ile dahil olacak. Şayet Marvel’s Avengers’ı PlayStation üzerinden oynuyorsanız bu aktiflik ile Peter’ı oynayabileceksiniz.

Spider-Man, Marvel’s Avengers oyununa katılıyor

Marvel’s Avengers, pek çok oyuncuda hayal kırıklığı yaratmış olsa da Avengers’ın en uygun görüntü oyunu olduğunu inkar edemeyiz. 2020 yılında çıkan oyun, ana karakterlerleriyle bir kıssa sunmasının yanı sıra çevrimiçi özel içeriklerle de oyuncularına yenilikler sunuyor. Bu yıl oyuna Wakanda ve Black Panther etkinliklerinin geldiğini görmüştük ve bu olaylar oyunu tekrar oynanmaya paha kılmıştı. Artık ise Spider-Man, bir aktiflik dahilinde oyuna eklenecek.

Spidey, 30 Kasım’da yayınlanacak olan güncelleme ile yalnızca PlayStation için mevcut olacak. Aslında bu güncellemenin yılın başlarında gelmesi gerekiyordu lakin çeşitli nedenlerden ötürü daima ertelendi. Nihayet, çok da uzak olmayan bir tarih verilmiş oldu.

Şayet oyunu PlayStation dışında bir platformda oynuyorsanız bu güncelleme sizin için yayınlanmayacak. Zira Spider-Man’in haklarının bir kısmını Sony elinde tutuyor ve doğal olarak bu özel aktifliği yalnızca kendi konsoluna getirmek istiyor. Marvel’s Spider-Man ve Marvel’s Spider-Man: Miles Morales oyunlarının da yalnızca PlayStation için mevcut olması, konsolu Spidey hayranları için bir adım öteye taşıyor.

Marvel’s Avengers, Square Enix’i bile hayal kırıklığına uğrattı

Marvel’s Avengers birinci kere duyurulduğunda tüm oyun dünyası, bu yeni oyuna odaklanmıştı. Çünkü yakın vakitte Marvel’s Spider-Man oyunu son derece olumlu tenkitler almıştı. Spider-Man oyunundan farklı bir stüdyo tarafından geliştirilen oyun sızdırıldığında bile hayranlar, karakterlerin görünüşlerini beğenmedi. Oyun çıkmadan evvel daima ‘Bunu istemiyoruz!’ üzere reaksiyonlar duysak da Square Enix geri adım atmadı.

Sizler oyuna eklenecek olan Spider-Man aktifliği için heyecanlı mısınız?

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Paravan Blog