Marvel’s Avengers için Spider-Man bekleyenlere makûs haber!

Geçtiğimiz günlerde Marvel’s Avengers imalcisi Square Enix, oyuna Spider-Man’in de ekleneceğini açıklayarak oyunun sevenlerini heyecanlandırmıştı. Oyunun PS4 ve PS5 sürümüne özel olacak Spider-Man için karakterini bekleyenlerin tadını kaçırabilecek bir haber geldi.

Marvel’s Avengers için yeni içerik yakında geliyor

Square Enix’in Marvel karakterlerini bünyesinde barındıran yeni üretimi, 14 Ağustos 2020 tarihinde eski jenerasyon konsollarla birlikte PC, Xbox Series X|S ve PS5 kullanıcılarının beğenisine sunulmuştu. O periyotlar birçok kozmetik öğenin parayla satılması, tecrübe kazanmak için fiyat ödeyebilmek ve piyasaya çıkış fiyatı üzere birçok farklı açıdan eleştirilen Marvel’s Avengers, geçtiğimiz haftalarda Xbox Game Pass abonelik sistemine eklenmişti.

Geçtiğimiz günlerde bir açıklama yapan Square Enix, ortadan geçen 1.5 yılın akabinde Marvel’s Avengers için Spider-Man karakterinin de getirileceğini açıklamıştı. Buna rağmen Spider-Man’in; Japon firma Sony’nin karakterin isim haklarına sahip olmasından ötürü yalnızca PS5 ve PS4 platformlarına özel olarak sunulacağı belirtilmişti.

Oyunun imalcisi Square Enix, bugün içerisinde karakterin oyunda nasıl görüneceğine ve dövüş sistemine değinen bir görüntü yayınlandı. Spider-Man’in ağ bombası ve Spider-Drone üzere özel güçlerinin gösterildiği görüntü sonrası bir de bilgi paylaşıldı. Buna nazaran Spider-Man DLC’si rastgele bir biçimde kıssa modu içermeyecek. Misyonlar, tıpkı oyuna eklenen öbür karakterler üzere kısa orta görüntüler ile takip edilecek.

Spider-Man için yayınlanan tanıtım görüntüsü aldığı dislike sayısıyla dikkat çekiyor. Bilhassa PS4 ve PS5 platformlarına çıkan ve Imsonmiac Games tarafından geliştirilen üretimlerin, oyuncuların çıtasını bir üst düzeye çıkardığı söylenebilir. Pekala sizler Marvel’s Avengers için yayınlanan görüntü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce de bir öykü modunun olmayışı kıymetli bir eksiklik mi? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmında paylaşmayı ihmal etmeyin.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Paravan Blog