Keanu Reeves, Marvel Sinematik Kozmosu hakkında konuştu!

Çağdaş vakitlerin en ünlü aktörlerinden biri olan ve yakın vakitte hem John Wick hem de Matrix serisinin dördüncü sinemalarıyla sevenlerinin karşısına çıkacak olan Keanu Reeves, gedikli bir çizgi roman hayranı olarak da biliniyor. Reeves, yaptığı bir röportajda Marvel Sinematik Kainatı hakkında konuştu.

Keanu Reeves, Marvel sineması için hayli istekli

Hollywood’un son 20 yılına hem mütevazı kişiliğiyle hem de üst seviye aktörlük yeteneğiyle damga vuran Keanu Reeves, önümüzdeki aylarda iki yeni sinemayla sevenleriyle olacak. Matrix ve John Wick serilerinin yeni halkalarında başrolde bulunacak olan Reeves, Marvel Sinematik Kainatı hakkında konuştu.

2 Ekim 2021 tarihinde 57. yaşına giren Keanu’nun doğum günü, Marvel’ın resmi toplumsal medya hesabı tarafından kutlanmıştı. Bunun üzerine hayranlar, Reeves ile Marvel Sinematik Evreni’nin bir halde bir ortaya gelip gelmeyeceğini düşünmeye başladı.

Esquire ile yaptığı röportajda Marvel ile ortak bir projede buluşacağı ve sinematik kainata dahil olup olmayacağı üzerine bir soru sorulan ünlü oyuncu, epeyce ölçülü bir yaklaşım gösterdi. Marvel dünyasına olan hayranlığını belirten Reeves, bu dünyanın bir modülü olmaktan memnunluk duyacağını belirtti.

İşte Keenu’nun açıklamaları:

“Marvel cihanı, kainattan de büyük değil mi sizce de? Neredeyse bir çoklu evren… Bu Marvel-verse…. Bu sinematik kozmosta bulunmak bi onur olurdu. Hakikaten mükemmel direktörler ve vizyonerler var ve hiç kimsenin daha evvelce yapmadığı bir şey yapıyorlar. Bu manada hırs ve üretim açısından özel bir şey ortaya koyuyorlar. Bu yüzden bunun bir modülü olmak mükemmel olurdu.”

Keanu Reeves

Geçtiğimiz yıl içerisinde hangi Marvel karakterini canlandırmak isteyebileceği sorulan Reeves, her vakit Wolverine’ı oynamak istediğini ancak Hugh Jackman rolden ayrılmasına karşın bu rolü alması için artık çok geç olduğunu belirtmişti.

Pekala sizler Keanu Reeves ve Marvel Sinematik Kainatı yakınlaşması hakkında neler düşünüyorsunuz? Sizce Keanu hangi Marvel karakteri olarak perdeye yakışırdı? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmında paylaşmayı ihmal etmeyin.

SDN Yorumları 0 Yorum

Yorum Yap İptal

Bir dahaki sefere yorum yaptığımda kullanılmak üzere adımı, e-posta adresimi ve web site adresimi bu tarayıcıya kaydet.

Δ

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Paravan Blog