Hasan Can Kaya, TikTok’ta rekor kırdı!

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Exxen platformuna geçiş yapan ve Konuşanlar programını burada devam ettiren komedyen Hasan Can Kaya, başka platformlarda da muvaffakiyetini sürdürüyor. Dünyanın en tanınan görüntü akış platformlarından olan TikTok’ta 1 milyar izlemeyi geçen Kaya, dünyaca ünlü bir komedyeni geride bırakmayı başardı.

Hasan Can Kaya, başarılarına bir yenisini ekledi

1989 doğumlu stand-up sanatkarı ve komedyen Hasan Can Kaya, birinci olarak 1 Erkek 1 Bayan 2 Çocuk dizisinin senaristi olarak tanındı. Daha sonra Leman Kültür Beşiktaş‘ta stand-up şovları yapmaya başlayan Kaya, 2020 yılında Konuşanlar isimli talk-show gösterisini YouTube kanalına yüklemeye başladı.

Epey kısa bir mühlet içerisinde milyonlara ulaşan komedyen, bir müddet sonra Exxen platformuyla anlaştı. YouTube’dan Exxen’e geçişiyle eski görüntülerini platformdan silen Kaya, sevenlerinin büyük reaksiyonunu de çekmişti.

Hürriyet’in haberine nazaran, ünlü komedyen Hasan Can Kaya kırılması güç bir rekora imza attı. Resmi TikTok sayfası aracılığıyla gösterisinden kesitler paylaşan Kaya, toplamda 1 milyar izlemeyi geçmeyi başardı.

Böylelikle Kaya, ABD’nin en ünlü komedyenlerinden biri olan ve kendi ismini taşıyan talk-show gösterisiyle de bilinen Ellen DeGeneres‘in 988 milyon izlenen TikTok sayfasını geride bıraktı.

Pekala sizler Hasan Can Kaya’nın 1 milyar izlemeyi geçmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmında paylaşmayı ihmal etmeyin.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Paravan Blog