GTA Trilogy’nin oynanış imgeleri resmen sızdırıldı!

Oyun bölümünün öne çıkan şirketlerinden Rockstar Games, şu sıralar bir periyoda damga vuran üç GTA oyununu bir ortaya getiren GTA The Trilogy: The Definitive Edition ile gündemde. Yeni sürümün çıkışı için geri sayım başlarken, oyunlara erken erişim sağlayan oyunseverler, YouTube ve Reddit üzerinden detaylı bilgiler veren oynanış imajlarını paylaşmaya başladı.

GTA Trilogy sürümünün oynanış imajları sızdırıldı

Bilindiği üzere Rockstar Games, GTA The Trilogy: The Definitive Edition’da öykü ve oynanıştan çok grafiksel iyileştirmelere odaklanmıştı. Hatta kullanıcıların büyük bir çoğunluğu oyunların grafiksel manada beklenen yeniliklerle gelmediğine dair şirketi uzunca bir mühlet eleştirmişti.

Şimdiye kadar şirket tarafından yeni sürümle ilgili paylaşılan imajlar orta sahnelerle hudutlu olduğu için kesin bir sonuca varmak imkansızdı. Fakat kısa mühlet evvel sızdırılan oynanış manzaralarının akabinde bu durum büsbütün değişti.

Şu ana kadar yeni sürümle ilgili YouTube’dan üç, Reddit’ten ise bir görüntü paylaşıldı. Pekala GTA The Trilogy: The Definitive Edition, argüman edildiği üzere grafiksel manada önemli yeniliklerle gelmiyor mu? Gelin daima birlikte kelam konusu oynanış imajlarına bir göz atalım…

Şu an için GTA III ve GTA Vice City oyunlarının hangi platformda deneyimlendiğine dair net bir bilgi bulunmuyor. Fakat Reddit üzerinden paylaşılan GTA San Andreas görüntüsünün ise PS4 sürümü olduğunu söyleyebiliriz.

Gameplay from GTATrilogy

GTA The Trilogy: The Definitive Edition, birinci etapta 11 Kasım‘da dijital olarak oyuncuların karşısına çıkacak. Oyunun fizikî çıkış tarihi de 6 Aralık olarak açıklandı. Buna ek olarak 11 Kasım tarihinin tanınan GTA 3 oyununun 20. yıl dönümüne denk geldiğini belirtelim. Rockstar Games, kutlama emeliyle GTA Online’da oyunculara GTA 3’e özel birtakım sürprizler de yapmaya hazırlanıyor. Şirketin şu an için ne üzere bir planlama yaptığı ise aşikâr değil.

Pekala siz bu husus hakkında ne düşünüyorsunuz? Yeni GTA oyunları grafik açısından oyunseverleri şad etti mi? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Paravan Blog