GTA: The Trilogy ön yüklemeye açıldı: Kaç GB?

Rockstar Games, GTA: The Trilogy üçlemesini Xbox için ön yüklemeye açtı. Bu noktada şirket Ekim ayının başlarında bu türlü bir projeye girmişti. San Andreas, GTA 3 ve GTA: Vice City oyunlarında grafik düzenlemeleri yaptı. Artık ise 23 GB boyuta sahip üretimler Xbox Game Pass kullanıcıları için indirmeye açıldı.

Şirket, yeni Definitive Edition sürümlerine dair oyunculara pek bir görsel ya da bilgi sunmadı. Sırf yakın vakitte güncellenmiş grafikleri ve öteki birtakım gelişmeleri gösteren bir fragman ortaya koydu.

GTA: The Trilogy, Xbox Game Pass kullanıcıları tarafından indirilebilir

Kullanıcı raporlarına nazaran Grand Theft Auto: The Trilogy – Definitive Edition, üç oyunuyla Xbox Game Pass kullanıcıları için ön yüklemeye hazır. Şimdiye kadar ortaya çıkan bilgilere nazaran ön yükleme boyutları Microsoft Store listesinden daha küçük görünüyor. Üç klasik oyunun tümü 9 Kasım‘da ön yüklemeye açılacağı düşünülen PlayStation 5 sürümüne misal yer kapladı.

GTA: San Andreas Definitive Edition dahil başka iki oyun, çağdaş üretimlere kıyasla pek büyük bir yer kaplamıyor. Yeniden de benzeri remaster sürümler ile karşılaştırıldığında Rockstar Games güzel iş çıkarmış diyebiliriz. Unreal Engine oyun motoruyla hazırlanan imal, oyuna yeni dokular ekliyor. Bu da göze daha güzel gelmesini sağlıyor.

Grand Theft Auto: The Trilogy – Definitive Edition, 11 Kasım itibariyle çıkıyor. Şu anda Rockstar Games, Xbox Game Pass kullanıcılarına erken erişim müsaadesi vermiş üzere duruyor. Şayet mevcut hizmetin kullanıcısıysanız siz de üç oyunu indirmeye başlayabilirsiniz. Bu sayede çıkış tarihinden evvel üretimlere erkenden sahip olursunuz.

PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo ve PC platformlarına çıkacak oyunun fiyatı 529 TL olarak belirlendi. Şayet şu an ön sipariş vermek istiyorsanız buraya tıklayarak ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

GTA: The Trilogy sistem ihtiyaçları

Asgarî
İşletim sistemi: Windows 10 64-bit
İşlemci: Intel Core i5-2700K ya da AMD FX-6300
Bellek: 8 GB RAM
Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 760 2 GB ya da AMD Radeon R9 280 3 GB
Depolama: 45 GB boş alan
Önerilen
İşletim sistemi: Windows 10 64-bit
İşlemci: Intel Core i7-6700K ya da AMD Ryzen 5 2600
Bellek: 16 GB RAM
Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 4 GB ya da AMD Radeon RX 570 4 GB
Depolama: 45 GB boş alan

Sizler GTA: The Trilogy hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından belirtmeyi unutmayın!

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Paravan Blog