Grand Theft Auto: The Trilogy, Nintendo Switch’te nasıl görünüyor?

Bir periyoda damgasını vurmuş Rockstar oyunlarının bir ortaya getirildiği ve grafiksel manada tekrar düzenlenen Grand Theft Auto: The Trilogy hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde fiyatı, oyundaki değişikliklerin olduğu görüntü üzere değerli ayrıntılar yayınlanmıştı. Artık ise sıra Nintendo Switch’te…

GTA The Trilogy’nin çıkışına sayılı günler kalmışken Rockstar, oyunun Switch’te nasıl görüneceğine dair birkaç manzara yayınladı. Resmi web sitesinde birkaç ekran imajı olmasına karşın açık dünyanın, karakterlerin ve araçların nasıl göründüğünü anlayabiliyoruz. Gelin daima birlikte bu imajlara göz atalım…

Grand Theft Auto: The Trilogy Nintendo Switch manzaraları

GTA The Trilogy’nin Nintendo Switch oyun konsolunda nasıl göründüğüne dair merak konusuydu. Rockstar web sitesinde yayınladığı ekran imgeleri sayesinde bu merak hissini biraz giderdi. Artık yeni aydınlatmalar, çevresel iyileştirmeler ve yüksek çözünürlüklü dokuların Switch üzerinde nasıl görüneceği konusunda fikir sahibiyiz.

Geçtiğimiz günlerde de Grand Theft Auto: The Trilogy için grafik farkını ortaya koyan imajları paylaşmıştık. Ve o imgelerde doku, etraf çizimi, 3D modelleme üzere birçok hususta düzgünleştirmeye gidildiğini görmüştük.

Kaynak: Rockstar web sitesi

Oyun bizlere grafiksel yükseltmenin akabinde oynanış açısından da kimi değişiklikler sunuyordu. GTA The Trilogy’nin Switch sürümünün 25 GB olması bekleniyor. Ayrıyeten GTA The Trilogy’nin ön yükleme boyutları belirli oldu. Şayet boyutlarını merak ediyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

11 Kasım’da dijital olarak oyuncuların karşısına çıkacak olan GTA The Trilogy: Definitive Edition fizikî sürüm olarak da 6 Aralık’ta çıkacak. PS4, PS5, Xbox One/Series, Nintendo Switch ve PC platformlarında çıkış yapacak. Ayrıyeten platform fark etmeksizin 529₺ fiyat etiketi ile çıkacak.

Pekala siz bu husus hakkında ne düşünüyorsunuz? GTA The Trilogy Nintendo Switch grafikleri hakkında görüşleriniz neler? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Paravan Blog