Epic Games’in bu haftaki fiyatsız oyunları yayınlandı

Epic Games Store, bu hafta aksiyon temalı çok oyunculu hayatta kalma oyunu Dead by Daylight fiyatsız yaptı. Oyunculardan birinin acımasız bir Katil’i ve kalan dört kişinin yakalanmaktan ve öldürülmekten kaçmaya çalışan Kurbanları oynadığı Dead by Daylight, endişe severler ortasında tanınan pozisyonda bulunuyor.

Hudut ağları üreten bir makine tahsili uzmanısınız fakat kediniz bu hususta sizden daha başarılı. Ne yapardınız? Kıymeti 21 TL olan while True: learn() oyununda bu sorunun yanıtını bulmaya çalışacaksınız. Bulmacaları çözerek kedi lisanını insan lisanına çeviren bir sistem kurmanız gerekecek. Dead by Daylight ve while True: learn(), 9 Aralık 19:00’a kadar bedava!

Epic Games fiyatsız oyun indirme nasıl yapılır?

Şirketin web sayfasından Epic Games Launcher indirerek ücretsiz oyun kütüphanesine erişim sağlayabilirsiniz. Hem Windows hem de macOS işletim sistemlerini destekleyen uygulama, tıpkı vakitte Epic’teki fiyatlı oyunların da kapısını size açıyor. Bu haftaki kampanya kapsamında ücretsiz olan Dead by Daylight ve while True: learn() oyunlarının indirme linklerini aşağıda bulabilirsiniz.

Dead by Daylight

59 Türk Lirası pahasında olan Dead by Daylight, oyunculardan birinin acımasız bir Katil’i ve kalan dört oyuncunun yakalanmaktan, azap görmekten ve öldürülmekten kaçmaya çalışan Kurbanları oynadığı 4’e karşı 1 çok oyunculu endişe oyunudur. Kurbanların üçüncü şahıs oynadığı bu oyunda gaye, Katil’e yakalanmadan Mevt Alanı’ndan kaçmaya çalışmak.

Sistem İhtiyaçları Asgarî Önerilen
İşletim Sistemi Windows 10 64 bit İşletim Sistemi Windows 10 64 bit İşletim Sistemi
İşlemci Intel Core i3-4170 yahut AMD FX-8120 Intel Core i3-4170 yahut AMD FX-8300 ya da üstü
Bellek 8 GB RAM 8 GB RAM
Depolama 50 GB kullanılabilir alan 50 GB kullanılabilir alan
DirectX DirectX 11 DirectX 11
Ekran Kartı DX11 Uyumlu GeForce GTX 460 1 GB yahut AMD HD 6850 1 GB DX11 Uyumlu 4 GB RAM’li GeForce 760 yahut AMD HD 8800 ya da üstü

Eşli, çok oyunculu modları destekleyen aksiyon ve dehşet temalı hayatta kalma oyunu Dead by Daylight’ı buradaki ilişkiye tıklayarak indirebilirsiniz.

Dead by Daylight

While True: learn()

Bu oyunda, kedisinin insan lisanını konuşamasa da kodlama konusunda çok uygun olduğunu kazara keşfeden bir kod müellifi olarak oynuyorsunuz. Kedilerden insanlara bir konuşma tanıma sistemi kurabilmek için makine tahsili hakkında her şeyi öğrenip görsel programlamayı kullanmanız gerekiyor.

Sistem İhtiyaçları En az Önerilen
İşletim Sistemi Windows 7 Windows 10
İşlemci 2.0 GHz 2.4 GHz
Bellek 2GB RAM En az 2GB RAM
Depolama 500 MB 500 MB
DirectX DirectX 9 DirectX 9
Ekran Kartı Intel HD Graphics 3000 Intel HD Graphics 3000 yahut üstü

Türkçe dayanağı de bulunan, bilgi biliminde uzmanlaşacağınız bu tek oyunculu kod müellifliği oyununu buradaki temasa tıklayarak fiyatsız yükleyebilirsiniz.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Paravan Blog