Epic Games, 95 TL’lik oyunu fiyatsız yaptı!

Olağan kaidelerde ikram edeceği oyunları bir hafta evvelce duyuran Epic Games, bu sefer oyunculara bir sürpriz yaptı ve 95 TL pahasındaki oyunu piyasaya çıktığı gün fiyatsız olarak yayınladı. Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure isimli oyun bir hafta boyunca fiyatsız indirilebilecek.

Epic Games, oyunculara bu defa sürpriz yaptı!

Epic Games Store, Steam‘e rakip olarak oyunculara sunduğu istemciyle neredeyse her hafta bir oyunu kullanıcılara ikram ediyor. Uzunca bir müddettir gelecek hafta armağan edilecek oyunları bildiren Epic, bu sefer sürpriz bir karar alarak 95 TL bedelindeki Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure oyununu kullanıcılara sundu.

Tiny Tina’s Assault, aslında şimdi geliştirilme kademesinde olan ve Borderlands’in de imalcisi olan Gearbox Software tarafından geliştirilen bir looter-shooter… 2022’nin Mart ayında piyasaya sürülmesi beklenen ve Borderlands’in yan kıssası olarak tasarlanan Tiny Tina’s Assault’u heyecanla bekleyenler için bir ön oyun yahut oyunda yer alması beklenen bir DLC’nin imalden çıkarılmış hali olarak da tanımlanabilir.

Oyunun bilhassa Steam sayfasında önemli oranda olumsuz yorumlar mevcut. Buna rağmen Epic Games Store’da oyunun büsbütün fiyatsız olarak sunulması, üretimi bekleyenleri sevindirecektir.

Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep sistem ihtiyaçları

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
  • İşlemci: Intel i3 530 @2.93 GHz / AMD Phenom II X4 805 @2.5 GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia Geforce GTX 780 @3GB / AMD Radeon HD 7970 @3GB
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX 9.0c.

Sizler de oyunu kütüphanenize eklemek isterseniz 17 Kasım 2021 – TSİ 19.00‘a kadar buraya tıklayıp kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Pekala sizler Epic Games’in sürprizi hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Paravan Blog