Epic Games, 149 TL’lik oyun paketini süreksiz müddetle fiyatsız yaptı

Perşembe günleri fiyatsız oyun veren Epic Games bu hafta alışılmışın dışına çıktı. Ücretsiz oyun yerine, 149 TL bedelinde eklenti yayınladı. Üçüncü şahıs kahraman nişancı oyunu Rogue Company’nin dördüncü dönemine özel ‘Epic Games Paketi’ veren şirket, beraberinde kullanıcılara oyunda yararlanabilecekleri özellikler armağan etti.

Objektif tabanlı oyun modları ve çeşitli haritalar içeren Rogue Company’de; maçlar, grupların çeşitli amaçlarda birbirleriyle rekabet etmek için uçaktan haritaya paraşütle atlamasıyla başlayan birden fazla tipten oluşuyor. Çeşitler ortasında oyuncular, vazifeleri tamamlayarak ve bir evvelki cinsteki rakiplerini eleyerek kazandıkları parayı silah, ekipman vb. satın almalarda kullanabiliyorlar.

‘Rogue Company Epic Games Paketi’nde neler var?

Oyunun dördüncü döneminde, Epic Games paketi sayesinde pek çok ayrıcalık elde edebilirsiniz. Paketi edinerek düşmanlarınızı ateş ve napalmla yakan patlayıcı uzmanı Rogue’lar Switchblade ve Scorch’u kilidini açabilirsiniz. Buna ek olarak Switchblade’in Inferno Imp kıyafeti ve 20K Battle Pass XP’ye de Epic Games Paketi kapsamında fiyatsız erişim elde edebilirsiniz.

Rogue Company Epic Games Paketi özellikleri:

  • Switchblade ve Scorch’u aç
  • Switchblade’in Inferno Imp Kıyafeti
  • 20K Battle Pass XP

First Watch Games tarafından geliştirilen ve Hi-Rez Studios tarafından yayınlanan Rogue Company oyunu; İngilizce, Japonca, Almanca, Fransızca, İspanyolca (Latin Amerika), Rusça, Brezilya Portekizcesi, Kolaylaştırılmış Çince lisanlarını destekliyor. Seslendirme lisanı ise yalnızca İngilizce olarak karşımıza çıkıyor.

Sistem İhtiyaçları En az Önerilen
İşletim Sistemi Windows 7 64-bit Windows 10
İşlemci Intel Core i5-2320 Intel Core i7
Ekran kartı (GPU) NVIDIA GTX 650 NVIDIA GTX 960
Bellek 4GB RAM 16GB RAM
Depolama 20GB boş alan 20GB boş alan
Platform Windows
Oyun Tipleri Aksiyon, Nişancı
Oyun Özellikleri Eşli, Çok Oyunculu, Rekabetçi, Tek Oyunculu, Kumanda Dayanağı

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Paravan Blog