Elden Ring için yeni oynanış görüntüsü yolda

FromSoftware’in geliştirdiği Elden Ring için yeni oynanış görüntüsü tarihi duyuruldu. Dark Souls serisi ile tanıdığımız geliştirici grup yeni oyunu ile çeşidin hayranlarını heyecanlandırmayı başardı. Daha evvel yayınlanan oyun imgeleri FromSoftware hayranları için kafiydi. Dark Souls serisinin tersine Elden Ring açık dünya ile birlikte gelecek. Her ne kadar açık dünya olsa da çok geniş alanların beklenmemesi gerektiği belirtildi.

Elden Ring yeni oynanış görüntüsü 4 Kasım’da geliyor

Oyunun yayıncısı olan Bandai Namco, 4 Kasım‘da Elden Ring’den yeni oynanış görüntüsü yayınlayacağını duyurdu. Şirket, oyunun 15 dakikalık oynanış görüntüsünü yayınlamayı planlıyor. Oyunun oynanış görüntüsü TSİ 17:00‘de yayınlanacak. Yayını YouTube ve Twitch üzerinden izleyebilirsiniz. Elden Ring olağanda Ocak 2022‘de piyasaya sürülecekti lakin 25 Şubat 2022‘ye ertelendi. Oyunu oynamak için illa beklemenize gerek yok 12 Kasım’da bir beta testi gerçekleşecek test kayıtlarını bu temastan yapabilirsiniz.

Beta testine, kayıt olanlar ortasından seçilenler katılabilecek. Beta testleri 12-15 Kasım tarihleri ortasında her seferinde üçer saat olmak üzere beş farklı oturum halinde gerçekleşecek. Xbox’un lideri Phil Spencer geçen yıl Elden Ring‘i zati oynadığını söylemişti ve bunu şöyle tanımladı: “Yönetmen Hidetaka Miyazaki’nin ‘en argümanlı oyunu’.

Oyunun direktör koltuğunda Hidetaka Miyazaki otururken, kıssasına George R. R. Martin dayanak oluyor. Oyunun dünyasını R. R. Martin‘in yarattığı belirtiliyor. Halihazırda kıssaya de takviye olan Martin oyunun senaryo kısmına bir müdahale de bulunmadı. Miyazaki, oyunun isminde yer alan Ring sözünün yüzük değil yuvarlak manasına geldiğini belirtti.

Elden Ring PC, PS4, Xbox One, PS5 ve Xbox Series X|S için piyasaya sürülecek. PS4 oyuncuları için PS5 sürümüne fiyatsız yükseltme sunulacak. Xbox sürümleri için Akıllı Teslimat dayanağı sunulacak.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Paravan Blog