DC Universe Online yapımcısından Marvel oyunu geliyor!

Oynaması fiyatsız Devasa Online imal DC Universe Online imalcisi olarak da bilinen Dimensional Ink Studios’un yeni bir Marvel oyunu üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Marvel Universe Online olarak isimlendirilmesi olası imal, GeForce Now’da yaşanan sızıntıyla fark edildi.

DC Universe Online yaklaşık 10 yıldır etkin

Warner Bros, Daybreak Game ve Dimensional Ink Games işbirliği ile geliştirilen ve DC Comics cihanında geçen DC Universe Online, birinci olarak 2011 yılında piyasaya sürülmüştü. 2011 yılında PlayStation 3, 2013 yılında PlayStation 4 ve 2016 yılında Xbox One için de piyasaya sürülen oyun, yaklaşık 10 yıldır etkin olarak oynanıyor.

Son olarak Ağustos ayında yayınlanan 41. kısmı; House of Legends ile The Monitor karakterini oyuna getiren Dimensional Ink Games’in artık de Marvel dünyasını anlatacak bir devasa online oyun üzerinde çalışıyor.

Miller isimli bir Twitter kullanıcısı, EG7 isimli bir patent şirketiniN 2021 yılı finans raporunu keşfetti. Finans raporunda AAA kalitesinde bir Marvel MMO oyununun geliştirildiği ortaya çıktı.

Daha evvel GeForce Now dokümanlarında sızdırılan oyun, 2018 yılında yapımcının yaşadığı finansal meseleler nedeniyle iptal edilmişti. Görünen o ki 10 yıldan fazla bir müddettir DC Universe Online‘ın baş yapımcılığını yapan Jack Emmert, uzunca bir müddettir Marvel MMO’su üzerinde çalışıyor. Bilindiği üzere DC Universe Online 2023 yılında geniş çaplı bir grafik güncellemesi ve içerik paketi alacak. Marvel MMO’nun da 2023 yılı dolaylarında piyasaya çıkması bekleniyor.

Marvel MMO’nun uzun vadeli bir proje olduğu ve yaklaşık 2 yıl daha geliştirme mühletine muhtaçlık duyacağı belirtiliyor. Mevzuyla ilgili ne Marvel ne de Dimensional Ink Studios cephesinden resmi bir açıklama gelmedi. Oyunun 2022 yılının birinci aylarında duyurulması bekleniyor. Üretimin piyasaya çıkış tarihii de en erken 2023 başları olarak belirtilebilir

Pekala sizler oyunla ilgili neler düşünüyorsunuz? Sizce de başarılı olabilecek mi? Görüşlerinizi bizlerle yorumlarda paylaşmayı ihmal etmeyin.

SDN Yorumları 0 Yorum

Yorum Yap İptal

Bir dahaki sefere yorum yaptığımda kullanılmak üzere adımı, e-posta adresimi ve web site adresimi bu tarayıcıya kaydet.

Δ

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Paravan Blog