Company of Heroes 3, bir hafta boyunca fiyatsız oynanabilecek!

Company of Heroes serisi, 2. Dünya Savaşı’nı en düzgün yansıtan gerçek vakitli strateji oyunlarından biri olarak biliniyor. Serinin son halkası olan Company of Heroes 3, 2022 yılında oyuncularla buluşacak. Relic Entertainment tarafından geliştirilen imal, bugünden itibaren tam bir hafta boyunca fiyatsız olarak denenebilecek.

Company of Heroes 3, Açık Alfa sürecinde

Serinin ve son oyunun imalcisi Relic, resmi toplumsal medya hesabı aracılığıyla yaptığı açıklamayla oyuncuların Wehrmacht ve Amerika Birleşik Devletleri tarafından birini seçerek, Türkiye saati ile 7 Aralık – 07.00’a kadar fiyatsız bir biçimde deneyimleyebileceklerini açıkladı.

2013 yılında piyasaya çıkan Company of Heroes 2 ile derin bir suskunluğa gömülen seri, böylelikle Alfa testiyle tekrar sevenlerinin karşısına çıkıyor. Oyunun tek kişilik öykü modu Alfa testinde yer almayacak. Buna rağmen oyuncular, rastgele bir kısıtlama olmaksızın çevrim içi kapışmalara girebilecekler.

Oyunun Alfa testinde yer alan haritalar:

  • Pachino Farmlands (2v2)
  • Torrente (2v2)
  • Aere Perennius (2v2)
  • Twin Beaches (1v1)

Oyunun Alfa sürümü; taraflardan birinin öteki tarafı yok edene kadar devam eden Annihilation ve müddet dolduğunda daha çok puanı elde edenin galip ilan edildiği Victory Points isminde iki farklı mod içeriyor. Bununla birlikte oyunun tam sürümünde yapay zekaya karşı oynanabilecen çeşitli modlar da yer alacak.

Relic Entertainment ve SEGA iş birliği ile 2022 yılında piyasaya sürülecek olan üretimin şimdi erken geliştirme evresinde olduğunu unutmamak gerek.

Bu manada üretimci Relic, Alfa testi müddetinde önemli yanılgılarla ve çökme meseleleriyle karşılaşabileceğinizi belirtiyor. Şayet siz de 1 hafta müddetince Company of Heroes 3 tecrübesi yaşamak isterseniz, buraya tıklayarak oyunun resmi web sitesine kayıt olup giriş yaparak imali bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Pekala sizler Company of Heroes 3 hakkında neler düşünüyorsunuz? Oyunu denemeyi planlıyor musunuz? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmında paylaşmayı ihmal etmeyin.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Paravan Blog