Assassin’s Creed Chronicles fiyatsız oldu: Nasıl alınır?

Assassin’s Creed Chronicles Trilogy ismi altında alt seriden üç oyun bugün fiyatsız oldu. Toplamda 109 TL pahasına sahip üretimler, oyuncular tarafından beğeniyle karşılanmıştı. Birinci olarak 21 Nisan 2015 yılında yayınlanan oyunun geliştiriciliğini Climax Studios ile Ubisoft Montreal yaptı.

Ubisoft tarafından yayınlanan oyun, aksiyon-macera cinsini benimsiyor. Bunun yanı sıra serinin öteki oyunlarında olduğu üzere saklılık öğeleri barındırıyor. Oyunu edinebileceğiniz son müddet 12 Kasım olarak açıklandı. Bu noktada önünüzde 3 gün var. Elinizi biraz çabuk tutmanız gerekiyor.

Assassin’s Creed Chronicles Trilogy nasıl alınır?

Assassin’s Creed Chronicles Trilogy üçlemesini edinmek için öncelikle buraya tıklayarak Ubisoft Store sayfasına erişim sağlıyorsunuz. Buradaki sayfadan ‘Get it for free’ yani ‘Ücretsiz al’ butonuna tıklayarak sürece devam ediyorsunuz.

Önünüze bir giriş yapma ekranı çıkacak, şayet üyeliğiniz yoksa kısa müddette çabucak bir hesap oluşturabilirsiniz. Etkin bir hesabınız varsa ilgili kısımlara e-posta adresinizi ve şifrenizi girerek giriş yapın.

Bu süreçleri gerçekleştirdikten sonra karşınıza küçük bir pencere çıkıyor. Pencerede oyunun kütüphanenizde etkin olduğu yazıyor. Yani artık Assassin’s Creed Chronicles isimli üçlemeyi fiyatsız bir biçimde sınırsız olarak kütüphaneye eklediniz. İsterseniz burada Ubisoft Connect programını indirebilir ya da şayet evvelden indirmişseniz butona tıklayarak çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Assassin’s Creed Chronicles sistem ihtiyaçları

Assassin’s Creed Chronicles bünyesindeki üç oyunun da sistem ihtiyaçları birbirine epey yakın olduğu için, bunları tek bir noktada topluyoruz. Siz de buradan oyunun en az ve önerilen sistem ihtiyaçları bilgilerine nazaran sisteminizin imali çalıştırıp çalıştırmayacağı konusunda fikir sahibi olabilirsiniz.

Asgarî sistem ihtiyaçları

İşletim sistemi: Windows 7 Service Pack 1 (32/64 bit)
İşlemci: Intel Core Duo E8200 / AMD Athlon II X2 240 – 2.8 GHz
Bellek: 2 GB RAM
Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTS450 ya da AMD Radeon HD5770
Ekran kartı belleği: 1 GB VRAM ile Shader Model 5.0
DirectX sürümü: Versiyon 10
Depolama alanı: 4 GB kullanılabilir alan
Ses kartı: DirectX uyumlu

Önerilen sistem ihtiyaçları

İşletim sistemi: Windows 10 (32/64 bit)
İşlemci: Intel Core i3 2105 ya da AMD Phenom II X4 955 – 3.2 GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 470 ya da AMD Radeon HD5870
Ekran kartı belleği: 2 GB VRAM ile Shader Model 5.0
DirectX sürümü: Versiyon 10
Depolama alanı: 4 GB kullanılabilir alan
Ses kartı: DirectX uyumlu

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Paravan Blog